Šipkovaná

22.09.2023

Ve středu 20.9. proběhla v okolí naší MŠ Šipkovaná. Děti šly cestou pomocí šipek, hledaly ukryté zprávy a plnily úkoly.

Zvoneček 2023

29.06.2023

Dnes jsme se rozloučili s předškoláky naší tradiční akcí Zvoneček. Předškoláci se zapsali do pamětní knihy, zazvonili si na zvoneček. Dostali na památku stužku, vysvědčení a knížku. Poté měly děti přichystané občerstvení na školní zahradě.

Výlet 2023

27.06.2023

Kvůli výskytu neštovic jsme letos museli vynechat školní výlet do ZOO Olomouc. Místo toho jsme vyrazili na pěší výlet okolo Hnojic. Děti měly přichystané občerstvení a na hřišti u Sokolovny hledaly poklad.

1. 6. jsme s dětmi oslavili Mezinárodní den dětí netradiční svačinkou, cestou za pokladem a soutěžemi.

Ve čtvrtek 25. 5. 2023 jsme si s dětmi pro rodiče připravili Indiánskou besídku. Pro děti byly připraveny soutěže a občerstvení od rodičů.

Dnes se v naší školce konal tradiční Zelený den. Povídali jsme si s dětmi o jaru a jarním počasí a pro děti byly připraveny soutěže a tvoření.