Co se událo

V úterý 11. 5. 2021 jsme realizovali Zdravý projektový den, kdy si děti vysadily a zasely některé druhy zeleniny a bylinek.

Bílý den

04.02.2021

I v letošním roce jsme ve školce oslavili Bílý den.

Tak jako každý rok jsme i letos zamířili na návštěvu do místního kostela, kde si děti prohlédly výzdobu kostela i kostel samotný.

Letošní Vánoce jsme si ve školce moc užili. Děti ozdobily stromeček ve školce a Ježíšek přinesl dárky. Také jsme s dětmi ozdobili stromeček před školkou a k tomu jsme si dali punč a perníčky.

Z dětí se na začátku prosince stali čertíci a natočili jsme čertovskou besídku.

Mikuláš

03.12.2020

Dnes naši školku navštívil Mikuláš a anděl s čertím miminkem. Děti jim slíbily, že budou celý rok hodné a nebudou zlobit.

Červený den

14.10.2020

Každý rok na podzim v naší školce oslavujeme Červený den. Povídáme si o podzimním období, děti se učí rozpoznávat základní barvy kolem sebe a společně ochutnáváme plody podzimu.

Dopravní den

23.09.2020

V první podzimní den jsme u naší školky absolvovali tradiční Dopravní den - malé děti na koloběžkách, předškoláci na kolech.