V týdnu od 9.2. do 13. 2. 2026 jsme uspořádali Školkovou Olympiádu, při které si děti vyzkoušely různé zimní sporty.

V úterý 3. 2. 2026 jsme se s dětmi vypravili na vycházku ke krmelci, kde děti připravily hostinu pro zvířátka.

Ve středu 14.1.2026 jsme měli DEN S DENTÁLNÍ HYGIENISTKOU. Děti se hravou formou dozvěděli co zoubkům škodí, jak a čím si mají zoubky správně čistit.

Ve středu 10.12.2025 nás v naší MŠ navštívil Ježíšek a donesl nám spoustu dárků.